Cloud

Img

W naszych placówkach proces rekrutacji trwa cały rok, a dzieci przyjmujemy w miarę posiadania wolnych miejsc.

Stoisz przed wyborem odpowiedniego miejsca dla swojego dziecka? Możemy Ci w tym pomóc!
Tylko kilka kroków dzieli nas od wspaniałej przygody, jaką jest pobyt w Kogucie!

1.

Przede wszystkim spotkaj się z nami!

Podczas rozmowy kierownik lub dyrektor odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

2.

Ustalmy szczegóły

Wspólnie ustalmy jak będzie przebiegał proces adaptacji, a także to jakie są Państwa oczekiwania.

3.

Wypełnijmy dokumenty

Na miejscu otrzymają Państwo komplet dokumentów, niezbędny do zapisu dziecka (wzór karty zgłoszeniowej znajduje się do pobrania poniżej).

4.

Porozmawiajmy o wpisowym

Jego uregulowanie jest dla Państwa gwarancją zatrzymania miejsca.

5.

Rozpocznijmy współpracę

Ustalmy jak ma wyglądać pierwszy dzień, jaką wyprawkę sporządzić oraz czego możecie się Państwo spodziewać.

To już wszystko. Prawda, że łatwe?

Dane teleadresowe do poszczególnych placówek znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Pliki do wglądu

Poniżej znajdują się wzory plików do pobrania. Komplet dokumentów do podpisu otrzymacie Państwo w placówce.

Karta zgłoszeniowa

Przedszkole - Wyciąg ze statutu