Cloud

Aktywny Żłobek Kogut Szczecin

Img

Przygodę ze żłobkiem czas zacząć

Swoją przygodę z KOGUTEM rozpoczynają już raczkujące maluszki, którymi czule i troskliwie opiekujemy się w żłobku, dbając przede wszystkim o ich zdrowie i bezpieczny rozwój. Organizujemy im także zajęcia plastyczne, taneczne, sportowe oraz zabawę z językiem angielskim. Zapewniamy zbilansowane posiłki, uwzględniające indywidualne diety. Dajemy możliwość kontynuacji edukacji w grupie przedprzedszkolnej dwulatków, a następnie w przedszkolu KOGUT.

Lokalizacja i otoczenie

Nasz żłobek położony jest z dala od miejskiego zgiełku, w zielonej okolicy, na Prawobrzeżu Szczecina. Nieopodal znajduje się Puszcza Bukowa oraz stadnina koni. Niewątpliwą atrakcją dla naszych dzieci są codzienne zabawy na pobliskich placach zabaw i boisku.

Monika Walczak