Cloud

Aktywny Żłobek Kogut Poznań Winogrady

Img

Jesteśmy dla Was każdego dnia po to...

... by stwarzać dzieciom cudowny świat pełen zabaw edukacyjnych, rozwijać ich pasje i zainteresowania. W programie szczególnie uwzględniamy rozwój intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny. Edukacja odbywa się głównie poprzez zabawę, dostosowaną do wieku i możliwości dziecka. Dzięki wspaniałej i profesjonalnej opiece, którą zapewnia wykwalifikowana kadra Koguta, rodzice mogą skupić się na codziennych obowiązkach, mając pewność, że pozostawiają swoje pociechy w radosnym i przyjaznym miejscu.

Lokalizacja i otoczenie

Żłobek znajduje się na parterze jednego z  nowych budynków, w otoczeniu osiedla wielorodzinnego. Dogodny dojazd i nowoczesna infrastruktura to nasze dodatkowe atuty.

Marzena Pałczyńska

Miejsca w Żłobku Kogut są dofinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Termin realizacji zadania publicznego: 01.09.22-30.06.24

#poznanwspiera