Cloud

Aktywny Żłobek Kogut Poznań-Winogrady

Img
Jesteśmy dla Was każdego dnia po to…

… by stwarzać dzieciom cudowny świat pełen zabaw edukacyjnych, rozwijać ich pasje i zainteresowania. W programie szczególnie uwzględniamy rozwój intelektualny, emocjonalny, fizyczny i społeczny. Edukacja odbywa się głównie poprzez zabawę, dostosowaną do wieku i możliwości dziecka.
Dzięki wspaniałej i profesjonalnej opiece, którą zapewnia wykwalifikowana kadra Koguta, rodzice mogą skupić się na codziennych obowiązkach, mając pewność, że pozostawiają swoje pociechy w radosnym i przyjaznym miejscu.

Lokalizacja i otoczenie

Żłobek znajduje się na parterze jednego z  nowych budynków, w otoczeniu osiedla wielorodzinnego. Dogodny dojazd i nowoczesna infrastruktura to nasze dodatkowe atuty.


  • ul. Hawelańska 9
    61-625 Poznań
  • Dyrektor: Marzena Pałczyńska