Cloud

Aktywny Żłobek Kogut Lusowo

Img

Wszechstronny ruch przede wszystkim

W naszym żłobku wspieramy wszelkiego rodzaju aktywności, a w szczególności te spontaniczne wynikające z niepohamowanej ciekawości poznawczej dziecka. Różnorodność metod i form pozwala nam na indywidualizację pracy, tak aby rozwój naszych maluchów był harmonijny i nie zakłócony. Drogi Rodzicu! Przygotuj się na to, że Twoje dziecko odkryje jaką konsystencję ma błoto, pozna dotyk deszczu, założy hodowlę dżdżownic, będzie malowało paluszkami i przede wszystkim odnajdzie u nas kawałek domu, po prostu dobrze się bawiąc i poznając świat wszystkimi zmysłami 😊

Lokalizacja i otoczenie

Żłobek znajduje się w spokojnej okolicy, na przeciwko szkoły podstawowej, tuż przy rondzie w Lusowie.

Posiadamy własny parking, a ogrodzony teren pozwala nam codziennie cieszyć się wszelkimi aktywnościami.