Cloud

Aktywny Żłobek Kogut Lusowo

Img

Wszechstronny ruch przede wszystkim

W naszym żłobku wspieramy wszelkiego rodzaju aktywności, a w szczególności te spontaniczne wynikające z niepohamowanej ciekawości poznawczej dziecka. Różnorodność metod i form pozwala nam na indywidualizację pracy, tak aby rozwój naszych maluchów był harmonijny i nie zakłócony. Drogi Rodzicu! Przygotuj się na to, że Twoje dziecko odkryje jaką konsystencję ma błoto, pozna dotyk deszczu, założy hodowlę dżdżownic, będzie malowało paluszkami i przede wszystkim odnajdzie u nas kawałek domu, po prostu dobrze się bawiąc i poznając świat wszystkimi zmysłami 😊

Lokalizacja i otoczenie

Żłobek znajduje się w spokojnej okolicy, na przeciwko szkoły podstawowej, tuż przy rondzie w Lusowie.

Posiadamy własny parking, a ogrodzony teren pozwala nam codziennie cieszyć się wszelkimi aktywnościami.

Na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 2011r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz uchwały Nr XLV/767/2021 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 26 października 2021 r. w sprawie wysokości i zasad ustalania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki lub kluby dziecięce na obszarze Gminy Tarnowo Podgórne (t.j.Dz.Urz.Woj.Wielkopolskiego z 2021 r. poz.8289) od dnia 1 stycznia 2022. do dnia 31 grudnia 2022 r. Gmina Tarnowo Podgórne udziela dotacji (dofinansowania) do pobytu dziecka w żłobku dziecięcym.

Dotacja (dofinansowanie) wynosi 600 zł miesięcznie na każde dziecko objęte opieką w żłobku i dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne.

Koszt pobytu dziecka z obszaru gminy Tarnowo Podgórne wynosi 900 zł plus wyżywienie.

Koszt pobytu dziecka spoza gminy wynosi 1500 zł lub ustalany jest indywidualnie.