Cloud

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Świnoujście

Img

Aktywne ciało, umysł i serce. U dzieci i u rodziców.

Stosujemy głównie metody aktywizujące , czyli takie, w których dziecko odgrywa czynną rolę, wychowujemy dzieci i przygotowujemy do przekroczenia progów szkoły , w duchu szacunku i miłości do ludzi, świata roślin i zwierząt, nie zapominając o tym, że każdy z naszych wychowanków jest niepowtarzalną osobowością i indywidualnością.

Lokalizacja i otoczenie

Co do samego budynku, placówka jest pięknie położona w centrum miasta, ale jednocześnie tonie w zieleni. Pobliski Park Chopina (siedem minut spacerkiem) z placem zabaw, ale i z bogactwem okazów przyrodniczych daje możliwość realizacji całorocznego projektu przyrodniczego: obserwacja tych samych miejsc (zwierzęta i rośliny), w przestrzeni mijających pór roku.

Joanna Kantorska