Aktywny Żłobek Kogut w Szczecinie – Aktualności

Uroczysty Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie dziękujemy kochanym Babciom i Dziadkom za odwiedziny swoich wnucząt w KOGUCIE! Dziękujemy za wspólna zabawę i miłe słowa. Mamy nadzieję, że przygotowane upominki dla Was sprawiły Wam miłą niespodziankę i każdej Babci jest pięknie w koralach, każdemu Dziadkowi pięknie w muszce, a kwiatki „stoją” w wazonach:)))

Fotorelacja dostępna na naszym Facebooku – Dzień Babci i Dziadka.

Świąteczny Czas

W naszych placówkach przygotowujemy się na święta… dekorujemy sale, słuchamy świątecznych piosenek i myślimy, oczywiście, o prezentach! Wkrótce dzieci odwiedzi Mikołaj, a 19 grudnia spotkamy się wszyscy przy choince, aby wspólnie gościć się przy świątecznym stole, kolędować i lukrować pierniczki.

Oficjalne Otwarcie Koguta

18.11.2017 odbyło się Kolorowe Otwarcie Koguta.

Nowy Żłobek w Szczecinie powitało wielu gości – tych małych i dużych. Dziękujemy wszystkim za obecność!

Zdjęcia i relację z wydarzenia znajdziecie na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/pg/przedszkolekogutszczecin/photos/?tab=album&album_id=293358317841580

Żłobek w Szczecinie już otwarty!

Żłobek w Szczecinie zaprasza! Przyjęliśmy już pierwsze dzieci, bawimy się świetnie już od pierwszego dnia. Rodzice i najmłodsi są bardzo zadowoleni 🙂 Zobaczcie fotorelację w naszej galerii.

Remont Żłobka

Na początku lipca 2017 roku w  lokalu Żłobka Kogut w Szczecinie przy ul.Zofii Nałkowskiej 11 rozpoczęły się prace adaptacyjno-remontowe. Powstają cztery sale dedykowane dla najmłodszych. Przestronne przestrzenie mają wspomóc dzieci w rozwoju i pozwolić na swobodną aktywność.

Trwają zapisy do Żłobka!

Prowadzimy rekrutację do grup dla najmłodszych . Przyjmujemy również dzieci wymagające specjalistycznego wsparcia oraz z orzeczeniami o niepełnosprawności. Współpracuję z nami całe grono specjalistów po to by Twoje dziecko było bezpieczne,  uśmiechnięte i zadbane.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do naszego żłobka skontaktuj się z nami przez formularz, telefon, e-mail lub odwiedź nas w placówce.

kogut_logo

Śledź nas na Facebooku

Dołącz do naszych fanów by być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Twoim maluchu.

#190 - Error validating application. Invalid application ID. Here are some possible solutions to fix the error.