Zimowy Czas

W lutym dzieci bawią się na śniegu. Aktywność na świeżym powietrzu to codzienność w Kogucie. Chcesz poczytać dlaczego jest tak ważna? Zajrzyj na naszego bloga – http://przedszkolekogut.pl/blog/

Powitanie nowych dzieci

Od września w naszym przedszkolu powitaliśmy nowe twarze. Wiele uśmiechów i dużo energii dla całego przedszkola. Teraz można bawić się wspólnie.

Przyjrzyjcie się najmłodszym w Galerii albo na naszym Facebooku.

Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska!

W listopadzie nasze przedszkolaki wspierają akcję „Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska!” Zbieramy karmę, zabawki i akcesoria do pielęgnacji dla potrzebujących zwierząt ze świnoujskiego schroniska. Chcesz wspomóc akcję? Zapraszamy do naszej placówki z darami dla kochanych zwierzaków.

Zbiórka trwa do 24.11.2017 r.

Sprzątanie Świata 2017

Ostatnim wydarzeniem, w którym uczestniczyły nasz dzieci była Akcja Sprzątanie Świata 2017, pod hasłem ” Nie ma śmieci, są surowce”. Jest to okazja, aby starszym dzieciom przypomnieć zasady i celowość segregowania śmieci, a młodszym uświadomić, że nie wszystko trzeba wrzucać do jednego kosza. Dzieci sprzątały teren przyległy do parku, w którym na co dzień się bawią. Fotorelacja z akcji dostępna w naszej galerii i na naszym Facebooku.

Żegnamy zerówkowiczów!

Najstarsze z naszych podopiecznych opuszczają Koguta. Już wkrótce dzieci trafią do pierwszej klasy, gdzie będą kontynuować swoją edukację. Trzymamy za nich kciuki i życzymy samych sukcesów.

Wakacje – słoneczny czas radości!

W trakcie okresu wakacyjnego w sieci Aktywnych Przedszkoli i Żłobków „Kogut” jak zwykle mnóstwo zabawy. Dzieci regularnie spędzają czas na świeżym powietrzu i cieszą się świecącym słońcem.

Zapraszamy do podglądania aktywności najmłodszych na naszym lokalnym Facebooku.

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka tradycyjnie już w naszym przedszkolu połączony jest z balem karnawałowym. Każdy przedszkolak był przebrany, a dwie babcie zrobiły niespodziankę i same wystąpiły w karnawałowych strojach.Wszystkie dzieci przygotowały dla swoich babć  i dziadków nie tylko piosenki i wierszyki, ale też upominki, wykonane własnoręcznie, bo te zawsze najlepiej cieszą. Było mnóstwo zabawy zarówno na balu zerówkowiczów jak i Pędzelków i Rekinów. W Kogucie zawsze jest dużo ruchu, przecież jest to Aktywne Przedszkole 🙂

Przedstawienie dla przedszkolaków

Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu raz w roku odbywa się przedstawienie, które jest przygotowywane specjalnie dla dzieci przez rodziców. W tym roku było to przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w dziale Galeria.

Śledź nas na Facebooku

Dołącz do naszych fanów by być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Twoim maluchu