Cloud

Aktywny Punkt Przedszkolny Kogut Bytom

Img

Aktywny Punkt Przedszkolny Kogut to miejsce, w którym każdy przedszkolak poczuje się szczęśliwy!

Zaletą bytomskiej placówki jest rodzinna atmosfera oraz kameralne grupy. Wykwalifikowana, młoda kadra wspiera spontaniczność, twórczość i kreatywność dzieci oraz umożliwia im wszechstronny rozwój.

Program naszego przedszkola został stworzony w taki sposób, aby rozbudzić w dzieciach ciekawość świata. Zapewniamy opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. W pracy z dziećmi realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego w oparciu o programy edukacyjne zatwierdzone przez MEN.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00. Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 lat.

Lokalizacja i otoczenie

Placówka położona jest w samym centrum dzielnicy Bytomia – Szombierki. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki: autobusowy (naprzeciwko żłobka) oraz tramwajowy (3 minuty pieszo).

Punkt przedszkolny dysponuje własnym placem zabaw oraz parkingiem dla rodziców.