Cloud

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Szczecin

Img

Nowoczesne, integracyjne przedszkole KOGUT daje dzieciom szansę wzajemnego poznania i zbudowania więzi.

Kameralne grupy stwarzają przedszkolakom niepełnosprawnym jak najlepsze warunki, aby mogły włączyć się w życie przedszkola na zasadzie równości praw i obowiązków. Zapewniamy opiekę logopedyczną oraz specjalisty integracji sensorycznej, zajęcia artystyczne, językowe i sportowe. Dążymy do tego, aby wszystkie dzieci miały możliwość wszechstronnego rozwoju. Chcemy ten rozwój wspomagać i ukierunkować, a jednocześnie staramy się, aby nasze dzieci nie tylko uczyły się, ale także spędzały w naszym przedszkolu radosne i piękne chwile.

Lokalizacja i otoczenie

Nasze przedszkole położone jest z dala od miejskiego zgiełku, w zielonej okolicy, na Prawobrzeżu Szczecina. Nieopodal znajduje się Puszcza Bukowa oraz stadnina koni, do której na przejażdżki konne chętnie udają się przedszkolaki. Niewątpliwą atrakcją dla naszych dzieci są codzienne zabawy na pobliskich placach zabaw i boisku.

Monika Walczak