Cloud

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Chorzów

Img

Mały Człowiek – Wielki Potencjał!

Każdego dnia stwarzamy dzieciom cudowny świat pełen zabaw edukacyjnych, aby rozwijać ich pasje i zainteresowania. W programie szczególnie uwzględniamy rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny. Edukacja odbywa się głównie przez zabawę, dostosowaną do wieku i możliwości dziecka. Dzięki profesjonalnej opiece, którą zapewnia wykwalifikowana kadra Koguta, rodzice mogą skupić się na codziennych obowiązkach, mając pewność, że pozostawiają swoje pociechy w radosnym i przyjaznym miejscu. Szczególny nacisk kładziemy na naukę języków obcych – oczywiście przez zabawę.

Lokalizacja i otoczenie

Znajdziecie nas w miejscu doskonale skomunikowanym – przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja Chorzów Batory, zjazd na DTŚ.

Dla rodziców posiadamy własny bezpieczny parking.

Miłosława Gaponik