Cloud

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom

Img

W Kogucie dzieci czują się kochane i akceptowane

Rozumiemy indywidualne potrzeby każdego dziecka! Jesteśmy dla dziecka, zawsze gotowi udzielić wsparcia oraz pomocy w codziennym odkrywaniu świata. Założeniem placówki jest również usamodzielnienie dzieci w czynnościach higienicznych, spożywaniu posiłków oraz kształtowanie umiejętności społeczno-emocjonalnych. Zależy nam, aby dziecko bezproblemowo weszło w życie przedszkolne. W codzienną pracę wplatamy jak najwięcej zabaw aktywizujących, Nawet codziennie mycie zębów może okazać się nie lada przygodą!

Lokalizacja i otoczenie

Placówka położona jest w samym centrum dzielnicy Bytomia – Szombierki. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki: autobusowy (naprzeciwko żłobka) oraz tramwajowy (3 minuty pieszo).

Żłobek dysponuje własnym placem zabaw oraz parkingiem dla rodziców.

Miłosława Gaponik