Żłobek Kogut Świnoujście – Aktualności

Świąteczny Czas

W grudniu w naszych placówkach przygotowywaliśmy się na święta: dekorowaliśmy sale, słuchaliśmy świątecznych piosenek i rozmyślaliśmy o prezentach!

Ten przedświąteczny czas był wypełniony wspólnymi zabawami i świątecznymi przedstawieniami. Ciepło wspominamy spotkania z Mikołajem i do dziś bawimy się otrzymanymi prezentami 🙂

Więcej o dobrych prezentach poczytacie na naszym blogu: http://przedszkolekogut.pl/prezenty-ktore-bawia-i-ucza/

Nasi podopieczni po raz pierwszy przechodzą ze żłobka do grupy maluchów w przedszkolu.

Niedawno pożegnaliśmy najstarsze dzieci w żłobku. Nasze pociechy trafiły do grupy Maluchów w przedszkolu Kogut. Teraz będą mogły uczyć się i bawić wraz z resztą przedszkolaków. Było to pierwsze takie przejście od czasu otwarcia żłobka w 2016 roku. Gratulujemy wszystkim dzielnym szkrabom! 🙂

Wakacje – słoneczny czas radości!

W trakcie okresu wakacyjnego w sieci Aktywnych Przedszkoli i Żłobków „Kogut” jak zwykle mnóstwo zabawy. Dzieci regularnie spędzają czas na świeżym powietrzu i cieszą się świecącym słońcem.

Zapraszamy do podglądania aktywności najmłodszych na naszym Facebooku –> Aktywne Przedszkola i Żłobki „Kogut”

Trwają zapisy do Żłobka!

Prowadzimy rekrutację do grup dla najmłodszych . Przyjmujemy również dzieci wymagające specjalistycznego wsparcia oraz z orzeczeniami o niepełnosprawności. Współpracuję z nami całe grono specjalistów po to by Twoje dziecko było bezpieczne,  uśmiechnięte i zadbane.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do naszego żłobka skontaktuj się z nami przez formularz, telefon, e-mail lub odwiedź nas w placówce.

Więcej info: www.przedszkolekogut.pl/zlobek

Śledź nas na Facebooku

Dołącz do naszych fanów by być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Twoim maluchu.

Galeria

#190 - Error validating application. Invalid application ID. Here are some possible solutions to fix the error.