Harmonogram udzielonego wsparcia!

W ramach projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w  ramach Osi priorytetowej: VIII Edukacja Działanie 8.1 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie projektu:

„Aktywne przedszkole Kogut w Szczecinie – przedszkole integracyjne z rozbudowaną ofertą diagnostyczną nr RPZP.08.01.00-32-K021/17”

było udzielane wsparcie uczestnikom projektu w ramach:

– opieki przedszkolnej w terminie 01.06.2018 do 31.05.2019 r od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 17:00

– zajęć logopedycznych odbywających się we wtorki i piątki w godzinach 13:00 – 15:00 w ramach zajęć grupowych i indywidualnych

– zajęć z integracji sensorycznej odbywających się we środy, czwartki oraz pojedyncze piątki w ramach zajęć indywidualnych i grupowych

Święta, święta i po świętach!

Obdarowane przez św. Mikołaja, dzieci doskonale bawią się u nas w Kogucie! Święta minęły, ale Zima nadal za oknem. Wtedy kiedy to możliwe wychodzimy by pobawić się w śniegu.
Zobaczcie relacje na naszym facebooku: https://www.facebook.com/przedszkolekogutszczecin/

Świąteczny Czas

W naszych placówkach przygotowujemy się na święta… dekorujemy sale, słuchamy świątecznych piosenek i myślimy, oczywiście, o prezentach! Wkrótce dzieci odwiedzi Mikołaj, a 19 grudnia spotkamy się wszyscy przy choince, aby wspólnie gościć się przy świątecznym stole, kolędować i lukrować pierniczki.

Otwarcie żłobka

Żłobek w Szczecinie zaprasza! Placówka znajduje się przy ul. Zofii Nałkowskiej 11. Przyjęliśmy już pierwsze dzieci, bawimy się świetnie już od pierwszego dnia. Rodzice i najmłodsi są bardzo zadowoleni ?

Więcej info na stronie naszego żłobka  http://kogutprzedszkole.pl/zlobek/szczecin/

Modernizacja Placówek

W ostatnim czasie  w sieci Aktywnych Przedszkoli i Żłobków „Kogut” przeprowadzamy modernizacje placówek w Szczecinie. Chcemy by dzieci czuły się jak najlepiej, dlatego zmieniamy się w zgodzie z potrzebami najmłodszych.

Więcej informacji wkrótce. Tymczasem zapraszamy do śledzenia postępów prac na naszym Facebooku 😉

Dobre wieści!

Otwieramy nową placówkę sieci Aktywnych Przedszkoli i Żłobków „Kogut”. Nowe przedszkole  to miejsca dla około 50 dzieci.

Otwarcie planujemy na drugi kwartał 2018 roku.

Informacje o zapisach już wkrótce na naszym FacebookuAktywne Przedszkola i Żłobki „Kogut”.

Na wszystkie pytania uzyskacie odpowiedź pod numerem telefonu: (+48) 504 40 40 80

Śledź nas na Facebooku

Dołącz do naszych fanów by być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Twoim maluchu

#190 - Error validating application. Invalid application ID. Here are some possible solutions to fix the error.